Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 10:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 31 lip 2011, o 13:24
Posty: 50
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Ciekawie to wszystko nie wygląda moim zdaniem. Niestety możemy sobie tylko pogadać, i tak w rządzie zrobią co zechcą. Nic na to raczej nie poradzimy.


29 lut 2012, o 21:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2011, o 07:40
Posty: 38
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
A ja cały czas mam cichą nadzieję, że wszystko dobrze się skończy dla odwróconego kredytu hipotecznego i dla ludzi, a renty dożywotnie doczekają się rzeczowej kontroli i odrębnych regulacji prawnych, jak chce Ministerstwo Finansów.
Nie może tak być, że kilka jakichś tam spółek rządzi rządem. Gdyby tak było, to ocierałoby się o metody mafii, jak z serialu kryminalnego. Nie na tym polega demokracja.


2 mar 2012, o 17:32
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 lip 2011, o 13:24
Posty: 50
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Fakt, nie może tak być i oby nie było. Mam nadzieję, że politycy też zaglądają na to Forum. Może poczytają i doznają "olśnienia" w temacie odwróconej hipoteki i nie tylko. Życzyłbym sobie tego :idea:


9 mar 2012, o 16:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 lip 2011, o 17:15
Posty: 47
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Coś znowu fundusze hipoteczne od kilku dni zaczęły nas mocniej atakować reklamami swoich usług. Czyżby wiedziały wcześniej niż opinia publiczna o tym, kiedy premier Pawlak upora się z wszystkimi uwagami, które na temat jego pomysłu wystosowały inne resorty? Ich aktywność do tej pory dziwnie poprzedzała działania polityków w sprawie odwróconej hipoteki więc ... :idea:


14 mar 2012, o 15:33
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 10:47
Posty: 142
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Trudno takie stanowisko poprzeć, ale i trudno mu zaprzeczyć :idea:. A w związku z tym, idąc tym tropem, jest nadzieja, że temat projektu założeń do ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym znowu będzie przedmiotem zainteresowania rządzących, a tym samym szybciej 'trafi' do zmęczonych już czekaniem obywateli.
Osobiście, trzymam kciuki :!:

_________________
Pozdrawiam i zapraszam ponownie
admin


19 mar 2012, o 15:00
Zobacz profil

Dołączył(a): 3 paź 2011, o 13:53
Posty: 22
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Ja bym nie liczyła po dzisiejszej koalicyjnej kłótni, że Tusk z Pawlakiem i innymi ministrami zachcą dojść do porozumienia i przegłosować założenia do projektu ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym takie, jak popiera ministerstwo finansów i inni oprócz ministerstwa gospodarki.

Oby moje przypuszczenia okazały się niesłuszne...


20 mar 2012, o 21:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 lip 2011, o 13:24
Posty: 50
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Faktycznie, wygląda na to, że mają teraz większy problem. W końcu koalicja się sypie...


23 mar 2012, o 07:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2011, o 07:40
Posty: 38
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
To wszystko faktycznie ciekawie nie wygląda. O ile sobie dobrze przypominam, rząd zakładał, że zajmie się założeniami do projektu ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym w I półroczu... Czas leci, a tu cisza, ale wbrew pozorom nie jest to wina premiera Tuska (na którego ostatnio "lubimy" zrzucać wszystką winę), a Waldemara Pawlaka, który swoim obecnym postępowaniem i postawą tylko potwierdza, że ma jakąś dziwną pisaną czy niepisaną umowę z funduszami hipotecznymi... Forma mniej moim zdaniem ważna, ważniejsze skutki i późniejsze ich konsekwencje dla nas ludzi, którym żyje się niestety coraz trudniej...


24 mar 2012, o 14:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 3 paź 2011, o 13:53
Posty: 22
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Poczytałam sobie trochę ostatnio na różne polityczne tematy i myślę, że prace nad odwróconą hipoteką wcale tak szybko na nowo się nie rozpoczną jak zapewnia ministerstwo gospodarki (o tym czytałam w aktualnościach na stronie www.odwroconahipoteka.pl ) ... Z emeryturami się dogadali to i z hipoteką się dogadają. Tyle tylko, że na szkodę dla ludzi... Po nich niczego lepszego już nie da się spodziewać...


1 kwi 2012, o 08:30
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 10:47
Posty: 142
Post Re: ODWRÓCONA HIPOTEKA - założenia będą przyjęte lada chwila
Witam
Cały czas trzeba mieć nadzieję, że nie będzie tak źle. Ministerstwo Finansów w walce o przeforsowanie proponowanych Założeń do projektu ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym nie jest samo. Ma za sobą ludzi i jak wynika z ostatnich wypowiedzi Krzysztofa Pietraszkiewicza, również Związek Banków Polskich.

_________________
Pozdrawiam i zapraszam ponownie
admin


4 kwi 2012, o 12:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO