Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 20 kwi 2024, o 03:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Zaproszenie do dyskusji 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 10:47
Posty: 142
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Witam
Widzę, że młodzież w końcu tu zawitała. Ostry oponent nie ma co, niestety bez logicznej argumentacji. Kolejny dowód na to, że odwrócony kredyt hipoteczny jest w Polsce bardzo potrzebny bo przynajmniej część młodego pokolenia nauczy szacunku do starszych. Jeśli nie z miłości to chociaż ze strachu, ale to już coś ;)
Drogi Reksio przyszedł czas, żeby zrozumieć, że czasy kiedy dostaje się wszystko za darmo już minęły...
"Odwrócona hipoteka" może wbrew pozorom takim jak Ty pomóc bo dzięki niej nie będziesz musiał dokładać rodzicom do emerytury na leki...

_________________
Pozdrawiam i zapraszam ponownie
admin


16 sie 2011, o 12:16
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 lip 2011, o 13:24
Posty: 50
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Młody tak tu podskakuje, i chciałby wszystko na tacy. Pewnie do tej pory mamusia nawet nosek mu wycierała :roll: . Ja bym się mocno zastanowił, czy takiemu Reksiowi za życia mieszkanie zapisać....


17 sie 2011, o 15:49
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 lip 2011, o 18:54
Posty: 29
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
A nie mówiłam, że to dobry straszak. Odwrócony kredyt hipoteczny jeszcze nie wszedł na rynek finansowy w Polsce, a już Reksio się boi, że straci dach nad głową jak rodzice się zestarzeją.


18 sie 2011, o 10:09
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 lip 2011, o 17:15
Posty: 47
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Z zachodu do nas same świństwa płyną... Szkoda, że u nas młodzi nie chcą nauczyć się stamtąd czegoś dobrego i zacząć pracować na siebie. Tam na wszystko trzeba sobie zarobić i nikt nie myśli, żeby wyciągać pieniądze od rodziców.


18 sie 2011, o 13:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2011, o 21:28
Posty: 29
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Uuu pospolite ruszenie jakieś czy co?? Ja tam nie zamierzam się przejmować, póki co korzystam z życia ile się da. Moi starzy harują jak woły i nic z tego nie mają. Ja nie będę taki głupi :idea: W końcu dzieci się ma po to, żeby zostawić im majątek :lol:

_________________
Carpe diem!


20 sie 2011, o 20:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2011, o 07:40
Posty: 38
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Hejka wszystkim!
Jestem tu pierwszy raz. Jeszcze studiuję. Najpierw myślałam, że to strona dla wapniaków, ale jak poczytałam wpisy na Forum doszłam do wniosku, że tematem powinni się zainteresować młodzi i zacząć uczyć babcię i dziadka o co w tym biega. Fajnie, że jest takie Forum


23 sie 2011, o 07:49
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 10:47
Posty: 142
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Witam
Miło, że pojawiają się coraz to nowi Użytkownicy, Forum jest jeszcze bardzo młode. Cieszy Twój głos i odbieram go jako wieeelki komplement. W razie pytań śmiało pisz. Zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mało. Może będziesz miała jakąś ciekawą propozycję na nowy temat? :D

_________________
Pozdrawiam i zapraszam ponownie
admin


23 sie 2011, o 13:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2011, o 07:40
Posty: 38
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Dziękuję za miłe powitanie :). Pomyślę nad tematem. W Polsce odwrócony kredyt hipoteczny to nowe zjawisko i może niektórych młodych bulwersować. Ja mam znajomych za granicą i oni pracują na własny rachunek nie liczą na gwiazdki z nieba. Wygląda na to, że i my musimy do takich realiów przywyknąć. W końcu to jest domena wolnego świata i demokracji, że jak się pościelesz, tak się wyśpisz :)


24 sie 2011, o 13:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 lip 2011, o 17:15
Posty: 47
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Poczytałem nowe wpisy na Forum... Po wypowiedziach Reksio zaczynam dochodzić do wniosku, że ta odwrócona hipoteka może starszemu pokoleniu tylko pomóc. Takiemu synowi czy córce nie dałbym złamanego grosza :x . Na dobrodusznego wobec rodziców to Ty nie wyglądasz. Na ich miejscu zadbałbym przede wszystkim o własne zabezpieczenie na późną starość. Dzieciom z takimi poglądami należy się jeśli nie kara to przynajmniej nauczka. Może kiedyś zrozumieją, że starszych trzeba było jednak szanować...


24 sie 2011, o 16:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2011, o 21:28
Posty: 29
Post Re: Zaproszenie do dyskusji
Dobra już przestańcie się czepiać. Moi starzy wiedzą jaki jestem i co z tego :?: Mnie to nie rusza. Po prostu jestem jaki jestem. Dalej uważam że to wszystko to jakieś niepotrzebne szopki.
A ty młoda babci tak nie edukuj, zobaczysz skończysz te swoje mądre studia i inaczej będziesz śpiewać jak roboty nie znajdziesz :x

_________________
Carpe diem!


26 sie 2011, o 13:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO